alniko Библиотека Bulgar Мы ВКонтакте
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход

Стать совладельцем капитала...

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Electronic Lance -> Фриланс-лохотроны
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
andr1791
Site Admin

СообщениеДобавлено: Сб Авг 07, 2010 8:12 pm    Заголовок сообщения: Стать совладельцем капитала... Ответить с цитатой

Цитата:
Привіт друже,
Я д-р Кевін Браун менеджер Бухгалтерія / Аудит департаменту банку NatWest Harlsden, Північно-Західному Лондоні, Англія. Я зв'язався з Вами у відношенні до бізнес-пропозиції, які будуть величезні вигоди для нас обох і менш привілейованих. Будучи менеджером бухгалтерського обліку / аудиту Великого Лондона Регіональне відділення, я виявив фунтів стерлінгів GBP 15,000,000.00 (15 млн англійських фунтах стерлінгів) в рахунок, що належить одному з наших закордонних клієнтів покійний пан Moises Саба Масрі. Він був єврейський магнат бізнесу з Мексики, загиблих від аварії вертольота на початку цього року.

Г-н Саба 47-річного віку, коли обидві його дружини, його єдиний син Авраама (Альберт), і його невістка загинули в результаті аварії вертольота.
Ви можете отримати більш детальну інформацію, як стосується аварії і смерті нашого покійного клієнта р-н Мозес Саба на адресу веб-сайту нижче:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3832556,00.html

Вибір зв'язатися з вами, викликали з географічного характеру, де ви живете зокрема через чутливість угоди і конфіденційність тут. Зараз в нашому банку чекали будь-якого з родичів прийти-за претензії на спадщину фонду, але на жаль, всі зусилля, що висвітлює порожнечу. Я особисто не увінчалися успіхом в пошуку родичів, ні будь-якої родичів р-Саба. У цьому відношенні, я прошу вашої згоди вам уявити, як найближчих родичів / буде бенефіціаром померлого таким чином, щоб доходи від цього рахунку на суму ₤ 15 млн. фунтів стерлінгів можуть бути виплачені до вас.
Це буде виплачено або спільно в цих відсотках від 60% до мене і 40% для вас. Мені вдалося зібрати всі необхідні юридичні документи, які можна використовувати для резервного копіювання це твердження ми збираємося робити. Мені потрібно, щоб завантажити свої імена на документи та легалізувати в британському Високому суді, щоб довести, що ви законного одержувача. Все, що я зараз вимагають ваші чесні співробітництво, конфіденційність і довіра, щоб дозволити нам побачити цю угоду до кінця. Я гарантую вам 100% успіху, і що це бізнес-операції будуть виконуватися під дію закону і буде захищати вас від порушення договору.

Прохання надати мені наступне як ми вже 7 робочих днів, щоб запустити його шляхом:
1. Ваше повне ім'я
2. Номер телефону
3. Контактна адреса
4. Вік
5. Пол
6. Окупація

Пройшовши через методичний пошук, я вирішив зв'язатися з вами, сподіваючись, що ви знайдете цю пропозицію цікавою. Будь ласка, на підтвердження цього повідомлення, з вказівкою вашого інтересу я буду представити Вам більш детальну інформацію в.

Вашу згоду на цю адресу електронної пошти та ділові пропозиції будуть високо оцінені.

З повагою,

Г-н Кевін Браун

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Electronic Lance -> Фриланс-лохотроны Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: